„MÓJ ZAWÓD – MOJA PASJA” Etap I – rozstrzygnięcie

„MÓJ ZAWÓD – MOJA PASJA” Etap I – rozstrzygnięcie

UWAGA!
I ETAP
MIĘDZYKLASOWY KONKURS ZAWODOZNAWCZY „ MÓJ ZAWÓD – MOJA PASJA”pod hasłem

„ ZAWODOZNAWCZA LIGA KLAS”
ROZSTRZYGNIĘTY

Organizator :
Zespół Szkół w Puchaczowie – Teresa Szymańska we współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Łęcznej – Grażyna Paterek
Konkurs na plakat wybranego zawodu rozstrzygnięty. W konkursie wzięli udział uczniowie klas siódmych, ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjum z powiatu łęczyńskiego. Wyłonione przez komisję konkursową prace wezmą udział w II etapie – powiatowym, który odbędzie się 14 maja 2019 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół w Puchaczowie pod patronatem Starosty Łęczyńskiego oraz Wójta Gminy Puchaczów.

Zespół Szkół w Puchaczowie – opiekun Teresa Szymańska
• kl.7 b SP – Oliwia Bieńkowska, Julia Ryć, Julia Nartowska, Mikołaj Mazur
• kl. 8 c SP – Katarzyna Skalska
• kl. 3 a G – Katarzyna Zarzycka, Klaudia Krzewicka

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej – opiekun Katarzyna Sierpińska
• kl. 3c G – Julia Kopeć, Amelia Okoń, Agnieszka Winiarska, Anna Bączek
• kl. 3 G – Urszula Wojciechowska, Andżelika Grzegorczyk
• kl. 3 G- Jakub Respond, Nikola Boroń, Kornelia Tchórzewska, Estera Łowczak

Szkoła Podstawowa im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu – opiekun Monika Gargol
• kl. 7 – Gabriela Gołębiowska, Agnieszka Wrona, Małgorzata Cyfra
• kl. 7 – Gabriela Kociuba, Weronika Baryła

Zespól Szkół w Cycowie – opiekun Iwona Niemiec
• kl. 8 b SP – Oliwia Dąbrowska, Oliwia Jung, Monika Piechota, Natalia Ugarenko

Szkoła Podstawowa im St. Konarskiego w Milejowie – opiekun Iwona Wit i Karol Legieć
• kl. 3 G – Krystian Wasilak, Jakub Wodzyński, , Magda Zarzeczna,
• kl. 8 SP -Wiktoria Wójcik Klaudia Wójcik

Szkoła Podstawowa w Ostrówku – opiekun Teresa Szymańska
• kl. 8 – Julia Budka
• kl. 8 – Natalia Biernacka
Szkoła Podstawowa w Ludwinie – opiekun Justyna Miksiewicz – Zoch
• kl. 8 – Aleksandra Czech

Szkoła Podstawowa w Malinówce – opiekun Jolanta Mikos
• kl. 8 – Natalia Choma, Weronika Czerniakowska, Klaudia Jerzak, Agnieszka Kruczyńska, Emanuela Roczon, Adam Romanek, Jakub Zawrotniak

Teresa Szymańska
Grażyna Paterek